• Domů
  • Nástroje
  • 3-in-1 Hliníkový rudlík Skládací Dolly Vozík 1000 lb Kapacita Nové Převádí Běžné Dolly Schodiště Horolezec

Rychlý náhled

10

Nástroje

3-in-1 Hliníkový rudlík Skládací Dolly Vozík 1000 lb Kapacita Nové Převádí Běžné Dolly Schodiště Horolezec

3 055.07 Kč 2 810.67 Kč

Štítky: vozík nástroj, schodiště vozík, obchod, vozík, misecu poe, vertikální horolezec tělocvičně, ruční vozík, dílenské vozíky nástroj, ruční vozík, přeložte schodiště, vozík ruční.

Porovnat


  • SKU: w326

Bestsellery

Popis

3-in-1 Hliníkový rudlík Skládací Dolly Vozík 1000 lb Kapacita Nové

Upozornění:

1. Pro země EU, jsme dodávky zboží ze zahraničních skladů. D. patra, ke dveřím služby

Dodání je rychlé 、 pohodlné a efektivní . Neseme povinnost pro pořádek!

2.Pro klienta z Rusko-Bělorusko-Kazachstán-Ukrajina, Kyrgyzstán , můžeme loď z Číny přímo. Dveří ke dveřím, cena je levné, prosím, kontaktujte mě.

3. Pro ostatní země, spolupracovali jsme přepravce pro nákladní slevami .

4. Více než tři stroje, obraťte se na dodavatele získat další slevy!

Úvod, je To 3 v 1 Hliníkové ruční vozík . Tento Hliníkový vozík snadno složit z ruční vozík utility cart pozici. Nechte tento lehký ruční vozík dělat všechny zvedání těžkých břemen. Ergonomický design je ideální pro doma nebo v práci. Snadno převede na 2 kola ve svislé poloze, 4 kola vozík nebo asistované 4 kola ruční vozík s jednou rukou, žádné nástroje, žádné kolíky, bez legrace. Materiály jsou vyrobeny z leteckého hliníku slitiny tvrzené pro vysokou pevnost a optimální tažnost vyrobeny Vyrobeny z Hliníku Sdružení Norem. Jeho součásti z oceli mají vysoký obsah uhlíku á k premium grade stav ASTM specifikace, jehož košíku zahrnují proprietární uzavřené ložiska s doživotním mazáním. Aplikace:

Aby dodávky vítr s touto obchodní třídě hliníkové schodiště horolezec ruční vozík. Tento vůz může být použit jako běžný vozík, nebo jako schodiště horolezec.

Jak používat:

Ať už jste pohybující se na, stěhování, nebo jen pohybující se kolem, tato univerzální tří-in-one hliníkový rudlík je právě to, co potřebujete přesunout náklad rychle a bezpečně. Jako vzpřímené ruční vozík, to může bezpečně provádět až liber, zatímco jeho čtyři kola konfigurace podporuje až 1000 liber, což znamená méně cest a rychlejší pohyb.

Vlastnosti Ergonomický, což snižuje šanci na zranění, únavu a svalové napětí Snadno se pohybovat s heavy-duty plochý zdarma kola Snadné použití s rychlým jednou rukou konverze Univerzální a snadné manévrování Tento univerzální ruční vozík, aby se budete pohybovat náklad rychle a bezpečně 1000 libra Kapacity Technické Kapacita: 1000 lbs (4 kola) Kapacita: 660 lbs (2 kola) Celková velikost: Hloubka 46.5 x Šířka 21 x Výška 41 Skládací rozměry: Hloubka 18,5 x Šířka 21 x Výška 52 v Hmotnost: 47.3 lbs/ 21.5 KG Kola: 10" Pneumatiky + 5" caster Nos desky: Šířka 18" x Hloubka 7.5" Balíček 1 X 3-in-1 Hliníkový Ruční Vozík 1 X Uživatelská Příručka

Doplňující informace

  • Typ: Ruční Nářadí Dílů
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Legované Oceli

Recenze (0)

Přidat recenzi

12345

323.36 Kč 291.09 Kč

Nástroje

Tamiya 87098 Povětrnostním Vlivům Mistr E Set (Drybrush Efekt, Žlutá, Šedá, Zelená)

Tamiya 87098 Povětrnostním Vlivům Mistr E Set (Drybrush Efekt, Žlutá, Šedá, Zelená) Popis Tato sada je základním nástrojem pro přidání poslední úpravy detailů pro bojová vozidla jako jsou tanky. Je to snadné použití a je dodáván ve třech barvách žluté, šedé a zelené, které budou přidat k modelování potěšení. Žlutá může být použit s druhé

Připojte Se Do Našeho Newsletter