Rychlý náhled

10

Nehty Art & Nástroje

Slider design, podzim, BPW.styl, Voda, samolepky na nehty, sd5-1925

22.81 Kč

Štítky: pes silicon frisbee, pes měkkou podešev boty, pes snack sáček velký, užijte si ducha tričko, pes pohovka ortopedické, náušnice 316l díly, pes nerezové podíl, psí spřežení v norsku, digitální měřič sanwa.

Porovnat


  • SKU: w11764

Bestsellery

Popis

Barevné posuvníky mohou být stanoveny na jakékoliv pozadí laku. Výkresy zůstávají světlé a jasné, pod každý nátěr (horní nebo průhledný lak). Film sám o sobě na posuvníky je transparentní. Obecné Instrukce. Jak používat 1. připravte si nehty pro obraz aplikace: povrch je dehydratovaná, obvykle aplikován na pozadí lak 2. vybrat vhodný lak šířka obrazu ze stavebnice. Je-li obraz je příliš široká, můžete zkrátit to na hraně 3. Podržte obrázek v teplé vodě po dobu 10-15 sekund (nebo na mokré vatový tampon), a tím aktivaci lepicí vrstvy 4. přenos obrazu z papírového nosiče k povrchu nehtu, lepidlo stranou dolů (smyková metoda) 5. hladký vzor, protlačování zbytky vzduchu a vody, suché. Je důležité, ustoupit od okraje kutikuly a boční válečky 0,5-1 mm, takže prostor pro utěsnění 7. zakryjte nehty s kterým se horní vrstva a pokud je to žádoucí, ozdobíme kamínky, vývar nebo flitry Prosím na vědomí, že poštovné se platí pouze jednou pro jeden produkt! Všechny tyto položky v rámci jedné objednávky z našeho obchodu budou zahrnuty v jedné zásilce. Při objednávce, dodání všech následujících výrobků, bude nula.

Doplňující informace

  • Značka: BPW.styl

Recenze (2)

Přidat recenzi

12345

  • Marijana93

    Super sliders and super delivery

  • 05vitl47

    супер!

236.45 Kč 189.11 Kč

Nehty Art & Nástroje

Leopard Nail Art Transfer Fólie FÓLIE BOX Had Fólie, Papír, 10, HAD nebo HADÍ Vzory, Vzory Nehty Nálepka Fólie Obtisky

Specifikace: 100% zbrusu nový Množství: 1 balení Barva: 10 barev Velikost: 4*100cm (balení v krabici). Obsah Balení: 1 sada Nehtové Fólie Balení se sáčkem!!! Jak používat: 1.Připravte své nehty bed tím, tvarování, tlačí kůžičku zpět a odstranění všech olejů (udělat pomocí profesionální

Připojte Se Do Našeho Newsletter